Громадські слухання щодо будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку за межами с. Під’ярків

Повідомлення про оприлюднення Проекту детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га, розташованої за межами с. Під’ярків для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку (вежі) (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

  1.  Проект детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,02 га, розташованої за межами с. Під’ярків для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку (вежі).
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Бібрська міська рада Львівського району Львівської області (81220, Львівська область, Львівський район, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22).
  3. Розробник ДПТ – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація». Розробник СЕО – ТзОВ «Еко Центр Проект».
  4. Строк громадського обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

25.07.2022 року о 11:00, Бібрська міська рада Львівського району Львівської області (81220, Львівська область, Львівський район, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22).

Ознайомитися з ДПТ та Звітом про СЕО можна за адресою: Бібрська міська рада Львівського району Львівської області (81220, Львівська область, Львівський район, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22).

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ та Звіту про СЕО є Бібрська міська рада.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ та Звіту про СЕО: не передбачено.