Громадські слухання по змінах багатоквартирної забудови у кварталі вул. У.Кравченко - вул. Обширна у м.Бібрка

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Зміни до детального плану території багатоквартирної житлової забудови з вбудованими громадськими функціями у кварталі вулиць Уляни Кравченко, Обширна у м.Бібрка, Перемишлянського району, Львівської області»

 

Проект «Зміни до детального плану території багатоквартирної житлової забудови з вбудованими громадськими функціями у кварталі вулиць Уляни Кравченко, Обширна у м.Бібрка, Перемишлянського району, Львівської області» розроблений на замовлення виконавчого комітету Бібрської міської ради.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 391 від 09.09.2016 року «Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території багатоквартирної житлової забудови в кварталі вулиць Уляни Кравченко, Обширна в м.Бібрка».

Проект «Зміни до детального плану території багатоквартирної житлової забудови з вбудованими громадськими функціями у кварталі вулиць Уляни Кравченко, Обширна у м.Бібрка, Перемишлянського району, Львівської області» рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 94 від 18.04.2019 р.).

Ознайомитися з проектом «Зміни до детального плану території багатоквартирної житлової забудови з вбудованими громадськими функціями у кварталі вулиць Уляни Кравченко, Обширна у м.Бібрка, Перемишлянського району, Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 03 травня 2019 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради Н.Г.Демчук (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

 

Бібрський міський голова Р.Я.Гринус

 

Зміни до детального плану території багатоквартирної житлової забудови з вбудованими громадськими функціями у кварталі вулиць Уляни Кравченко, Обширна у м.Бібрка, Перемишлянського району, Львівської області