Громадські слухання по каналізуванню вул. І.Франка

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації проекту «Детальний план території земельної ділянки (в межах вул. І. Франка, вул. Галицька) для реалізації проекту «Нове будівництво каналізаційної мережі від вул. Галицька по вул. Ів. Франка в м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області»

 

Проект «Детальний план території земельної ділянки (в межах вул. І. Франка, вул. Галицька) для реалізації проекту «Нове будівництво каналізаційної мережі від вул. Галицька по вул. Ів. Франка в м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області» розроблений на замовлення виконавчого комітету Бібрської міської ради.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 2230 від 19.06.2020 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки (в межах вул. Ів. Франка, вул. Галицька) для реалізації проекту «Нове будівництво каналізаційної мережі від вул. Галицька по вул. Ів. Франка в м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області»

Планування проектованої території передбачає впорядкування ділянки площею 0,9200 га для будівництва каналізаційної мережі від вул. Галицька по вул. Ів. Франка в м. Бібрка.

Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 207 від 04.09.2020 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки (в межах вул. І. Франка, вул. Галицька) для реалізації проекту «Нове будівництво каналізаційної мережі від вул. Галицька по вул. Ів. Франка в м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.15 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 25 вересня 2020 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є начальник відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради Н.Г.Демчук (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

 

Виконавчий комітет Бібрської міської ради