Громадські слухання "Детальний план території під будівництво індивідуального  житлового будинку в с.Шпильчина"

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території під будівництво індивідуального житлового будинку в с.Шпильчина Перемишлянського району Львівської області».

             

 Проект «Детальний план території під будівництво індивідуального житлового будинку в с.Шпильчина Перемишлянського району Львівської області» розроблений на замовлення виконавчого комітету Бібрської міської ради.

 Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 1321 від 27.07.2018 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану території під будівництво та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Шпильчина Перемишлянського району Львівської області (зміна цільового призначення земельної ділянки)».

            Планування проектованої території передбачає впорядкування ділянки площею 0,12 га для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 66 від 08.08.2018 р.).

 Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території під будівництво індивідуального житлового будинку в с.Шпильчина Перемишлянського району Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

 Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 10 вересня 2018 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

 Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Бібрської міської ради С.З.Охримович (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35).

 

Виконавчий комітет Бібрської міської ради