Громадські слухання 15 жовтня 2020 року

Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів

Відповідно до рішення виконавчого комітету Бібрської міської ради № 205 від 04.09.2020 року 15 жовтня 2020 р. о 12.00 год. у приміщенні Бібрської міської ради відбудуться громадські слухання щодо проекту «Детального планування території земельних ділянок що перебувають у власності Дайко М.Я. за межами с Стрілки, Перемишлянського району Львівської області»

Виконавчий комітет Бібрської міської ради

Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів

Відповідно до рішення виконавчого комітету Бібрської міської ради № 206 від 04.09.2020 року 15 жовтня 2020 р. о 12.00 год. у приміщенні Бібрської міської ради відбудуться громадські слухання щодо проекту «Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Котляревського в м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області»

Виконавчий комітет Бібрської міської ради