Громадське обговорення проєкту про співробітництво територіальних громад

Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», розпорядження Бібрського міського голови від 14.04.2023 р. № 100 «Про  громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Личаківського району м.Львова» проводитиметься громадське обговорення вказаного проєкту договору упродовж 15-ти днів з дати публікації даного оголошення.

Пропозиції, висновки, зауваження та побажання учасників громадського обговорення прийматимуться в письмовій формі за адресою:

81220, Львівська область, Львівський район, м.Бібрка, вул. Тарнавського, 22 або на електронну пошту  bibrka.rada@gmail.comупродовж 15 днів з дати публікації оголошення про його проведення.

Проєкт договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Личаківського району м.Львова» додається.

Проєкт договору