Громадське обговорення про зміну цільового призначення земельної ділянки Смик Д.М.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки , яка перебуває у власності Смика Дмитра Михайловича по зміні цільового призначення під придорожній сервіс за межами населеного пункту в м.Бібрка по вул. Галицька, 162 «а», Перемишлянського району, Львівської області».

 

Проект «Детальний план території земельної ділянки, яка перебуває у власності Смика Дмитра Михайловича по зміні цільового призначення під придорожній сервіс за межами населеного пункту в м.Бібрка по вул. Галицька, 162 «а», Перемишлянського району, Львівської області», розроблений на замовлення Перемишлянської районної державної адміністрації ФОП Кобилецьким З.М.

Підставою для розроблення вказаного проекту є розпорядження Перемишлянської районної державної адміністрації № 342 від 30.09. 2017 року «Про надання дозволу гр. Смику Дмитру Михайловичу на розроблення детального плану території земельної ділянки , яка перебуває у його власності по зміні цільового призначення під придорожній сервіс за межами населеного пункту в м.Бібрка по вул. Галицька, 162 «а», Перемишлянського району, Львівської області».

Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 2 від 26.01.2018 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, яка перебуває у власності Смика Дмитра Михайловича по зміні цільового призначення під придорожній сервіс за межами населеного пункту в м.Бібрка по вул . Галицька, 162 «а», Перемишлянського району, Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 28 лютого 2018 року за поштовою адресою: 81220, м.Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник Бібрського міського голови І.Л.Гловацький (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

 

Виконавчий комітет Бібрської міської ради