Громадське обговорення детального плану території (стара школа) ПП Укрзапчастини

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, на якій знаходиться викуплена будівля (стара школа) приватного підприємства «Укрзапчастини» по вул. І.Франка № 3 в м.Бібрка Перемишлянського району, Львівської області».

 

Проект «Детальний план території земельної ділянки , на якій знаходиться викуплена будівля (стара школа) приватного підприємства «Укрзапчастини» по вул. І.Франка № 3 в м.Бібрка Перемишлянського району, Львівської області» розроблений на замовлення виконавчого комітету Бібрської міської ради ФОП Данилів Р.О.

 Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 172 від 15.04.2016 року «Про надання дозволу на виготовлення містобудівної документації (проекту детального плану території земельної ділянки , на якій знаходиться викуплена будівля (стара школа) приватного підприємства «Укрзапчастини» в м. Бібрка по вул. І.Франка, 3 ».

 роект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 1 від 26.01.2018 р.).

Ознайомитися з проектом містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки , на якій знаходиться викуплена будівля (стара школа) приватного підприємства «Укрзапчастини» по вул. І.Франка № 3 в м.Бібрка Перемишлянського району, Львівської області» можна в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 28 лютого 2018 року за поштовою адресою: 81220, м.Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник Бібрського міського голови І.Л. Гловацький (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

Виконавчий комітет Бібрської міської ради