ФК «СОКІЛ» З ЛАНІВ—КРАЩИЙ У РАЙОНІ

Матч розпочався з боротьби в  центрі поля, команди не відступали ані на крок, тривала рівна гра. Ланівчанам вдалося всередині першого тайму таки схилити терези на свій бік, красивим дальнім пострілом з-за меж штрафого майданчика капітан Галамага Олег вивів свою команду вперед. Перевага перейшла до команди Ланів, через недовгий проміжок часу фол в карній зоні і суддя призначає пенальті, який без проблем реалізовує Галамага Олег. Під завісу першого тайму, виборовши м'яч, нападник Баб'як Роман, обігравши захисника та воротаря Перемишлян, заганяє третій м'яч у сітку. В підсумку першого тайму 3-0. Після перерви з перших хвилин команда Перемишлян цілком логічно кинулась вперед відіграватись, що й принесло свій результат - удар по воротах, і рахунок скорочується: 3-1. Але радість Перемишлян тривала недовго, одразу після розіграшу в центрі поля Баб'як Роман, підібравши м'яч, розстрілює воротаря команди суперника 4-1. Другий тайм напруженої, емоційної і безкомпромісної боротьби, Лани пропускають вдруге 4-2, але тримають хід гри під контролем, як досвідчена команда. В команди Перемишлян не витримують нерви—і за грубий фол на Баб'яку Роману (на щастя, обійшлось без важкої травми, виручив щиток, який буквально розсипався на друзки) червону картку отримує гравець «Урагану». Далі мали більші шанси збільшити перевагу Ланівчани, але не щастило. Команда Перемишлян також мала шанси, але надійність і впевненість дій воротаря завадила цьому. У підсумку впевнена перемога команди ФК "Сокіл" Лани. Ця команда із багаторічним досвідом довела, що вона недарма є чинним чемпіоном району сезону 2018року, а її гравці (Баб'як Роман) отримали титули кращих в цьому сезоні.