ФІНАНСУВАННЯ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ ПРОГРАМИ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОГО ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Незважаючи на зниження надходжень у дохідну частину місцевих та обласного бюджетів, поступово розпочинається реалізація та фінансування обласних та місцевих програм.

На виконання у поточному році програми капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення з обласного бюджету для Бібрської об’єднаної територіальної громади передбачено спрямувати кошти в сумі 1 467 826 гривень, з них на:

- капітальний ремонт підлоги коридорів IV поверху основного корпусу Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області – 299 000 гривень;

- капітальний ремонт підлоги Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області (початкова школа ІІ пов.) – 158 300 гривень;

- капітальний ремонт приміщень Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області (початкова школа ІІ пов.) – 194 864 гривень;

- капітальний ремонт спортивного залу Великоглібовицького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Юліана Головінського с. Великі Глібовичі Перемишлянського району Львівської області – 815 662 гривень.

За станом на нині повністю завершені роботи по двох об’єктах Бібрського ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко з проведення капітального ремонту підлоги II поверху початкової школи та капітального ремонту приміщень II поверху початкової школи. Частково проведено роботи з капітального ремонту спортивного залу Великоглібовицького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Юліана Головінського.

На вищезгадані об’єкти з обласного бюджету надано кошти в сумі 194 864 гривень, а також у червні очікуємо наступний транш у сумі 300 000 гривень.

Слід зазначити, що закладам освіти Бібрської об’єднаної територіальної громади на закупівлю засобів для навчання, сучасних меблів та комп’ютерного обладнання для учнів початкових класів, передбачено спрямувати кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

На придбання обладнання, проведення поточних та капітальних ремонтів  освітніх закладів будуть направлені кошти програм «Спроможна школа для кращих результатів», обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 рік, а також кошти залишку освітньої субвенції.

Не полишаємо надії, що до початку нового навчального року всі вищезазначені проєкти будуть реалізовані та профінансовані в повному обсязі.

Відділ фінансів, бюджету, бухгалтерського обліку, звітності та контролю Бібрської міської ради