До уваги власників великої рогатої худоби

підтримки галузі молочного скотарства на 2018рік.

Програма визначає основні пріоритети в розвитку галузі тваринництва, заходи та механізм їх реалізації для стимулювання виробництва продукції харчування тваринного походження в обсягах, які відповідають нормам продовольчої безпеки району та нарощування потенціалу реалізації.

В районі спостерігається тенденція зменшення поголів’я корів молочного напрямку продуктивності в особистих селянських господарствах (за останній рік 4,7%, що становить 5000 голів корів), причиною якої являється низькі ціни на м'ясо-молочну продукцію. Для збереження поголів’я необхідно ввести фінансову підтримку особистим селянським господарствам на утримання корів молочного напрямку продуктивності.

Фінансова підтримка надається індивідуальним власникам, які на 01.01.2018 року згідно з переписом худоби утримують 4 і більше корів молочного напрямку продуктивності.

Для отримання фінансової підтримки на підставі подвірного перепису поголів’я ВРХ сільські (селищні), міські ради складають реєстр власників тварин, які утримують 4 і більше корів та подають у відділ агропромислового розвитку.

У даному реєстрі необхідно вказати:

• прізвище, ім’я по батькові власника тварин;
  • кількість поголів’я корів;
  • ідентифікаційні коди тварин;
  • номер рахунку на який будуть перераховані кошти.

- зобов’язання власника тварини, що дане поголів’я корів молочного напрямку продуктивності буде збережене на протязі 2018-2019 років, а у разі зменшення поголів’я корів молочного напрямку продуктивності, власник тварин зобов’язаний на протязі 3-ох місяців придбати корову молочного напрямку продуктивності (за власні кошти або власним відтворенням). У разі невиконання даного зобов’язання власник повинен повернути кошти до районного бюджету з урахуванням інфляції.

Надалі відділ агропромислового розвитку складає Відомість фінансової підтримки особистим селянським господарствам на утримання 4 і більше корів молочного напрямку та перераховує кошти власникам тварин.

Головний розпорядник коштів зобов’язаний одержати письмову розписку від власників тварин про те, що поголів’я корів молочного напрямку продуктивності, яким надавалась, фінансова підтримка буде збережене станом на 1 січня 2018-2020 року.

Телефони для довідок:         096-426-73-73 – О.Лоїк

096-663-59-75 – М. Цимбаліста