Детальний план території для будівництва та обслуговування складських  будівель і споруд та реконструкції комплексу будівель в с. Стоки (за межами населеного пункту) по вул. Уляни Кравченко Львівського р-ну Львівської області (ДПТ) та Звіту про стратегічн

Повідомлення про оприлюднення Детального плану території

для будівництва та обслуговування складських  будівель і споруд та реконструкції комплексу будівель в с. Стоки (за межами населеного пункту) по вул. Уляни Кравченко Львівського р-ну Львівської області (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1. Детальний план території для будівництва та обслуговування складських  будівель і споруд та реконструкції комплексу будівель в с. Стоки (за межами населеного пункту) по вул. Уляни Кравченко Львівського р-ну Львівської області.

Детальний план території для будівництва та обслуговування складських будівель і споруд та реконструкції комплексу будівель в с. Стоки (за межами населеного пункту) по вул. Уляни Кравченко Львівського р-ну Львівської областірозробляється для будівництва та обслуговування складських будівель і споруд та реконструкції комплексу будівель в с. Стоки (за межами населеного пункту), відповідно до чинного законодавства з використанням матеріалів містобудівного та земельного кадастрів.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО –Бібрська міська рада Львівської області (вул. Тарнавського, 22, м. Бібрка, Львівський р-н, Львівська обл., 81220).
  2. Розробник Детального плану –ФОП Рогожа В.Д.

Розробник СЕО – ТзОВ «Центр Проект ЛТД».

4) Строк громадського обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення;

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

01.02.2021 року о 12:00, Бібрська міська рада Львівської області (вул. Тарнавського, 22, м. Бібрка, Львівський р-н, Львівська обл., 81220).

Ознайомитися з ДПТ та звітом про СЕО можна ознайомитися за адресою: Бібрська міська рада Львівської області (вул. Тарнавського, 22, м. Бібрка, Львівський р-н, Львівська обл., 81220).

Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується проекту є Бібрська міська рада Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту детального плану території: не передбачено.