Департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації інформує

Шановні мешканці.

Через небезпеку поширення корона вірусної інфекції, до 24 квітня 2020 року, на всій території України встановлено карантин.

Просимо без особливих потреб не виходити з будинків і квартир та максимально обмежити пересування в межах населеного пункту.

Громадянам заборонено:

перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту;

відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон;

відвідування спортивних та дитячих майданчиків.

На час карантину введено особливий режим в’їзду на територію області та виїзду з неї громадян і транспортних засобів через адміністративний кордон області.

Відповідальне ставлення кожного до виконання всіх карантинних заходів, допоможе зберегти Ваше здоров’я та врятувати здоров’я і життя оточуючих.