ЧЕРГОВА, X СЕСІЯ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

15 листопада 2019 р. в  Народному домі м.Бібрки відбулось засідання  Х–ої сесії  Бібрської міської ради VII демократичного скликання. Своїми першими  рішеннями Бібрська міська рада ухвалила утворити КНП «Бібрська міська лікарня» та звернулася до Перемишлянської районної ради про передачу майна  та активів Бібрської лікарні  у власність Бібрської міської ради, а також про збереження гінекологічного відділення й забезпечення комп’ютерами Бібрської лікарні.

Також рада підтримала рішення про створення служби у справах дітей та «Центру надання соціальних послуг» Бібрської міської ради. Радою також ухвалено рішення «Про добровільне приєднання територіальних громад до об’єднаної територіальної громади», яким Бібрська міська рада завершила  процес приєднання сіл Соколівка, Кологори, П’ятничани, Сенів, Ходорківці Соколівської сільської ради Жидачівського району до Бібрської міської ради.

З метою недопущення зменшення фінансового забезпечення об’єднаної громади рада затвердила текст звернення Бібрської міської ради до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. та Прем’єр-міністра України Гончарука О.В.

Близько п’ятдесяти проєктів, які підготували ініціативні групи активних мешканців нашої громади, підтримані радою, візьмуть  участь у конкурсі проєктів місцевих ініціатив у Львівській області у 2020 році.  Десятьом  громадянам, які звернулися за матеріальною допомогою до Бібрської міської ради, рішенням сесії така допомога виділена.

Також більшість із майже понад 180 заяв громадян та організацій отримали позитивні рішення на виготовлення або затвердження землевпорядної документації.

Секретар Бібрської міської ради І.Я.Стах