ЧЕРГОВА ВОЛОНТЕРСЬКА ПОЇЗДКА В ЗОНУ БОЙОВИХ ДІЙ

Нещодавно відбулася чергова волонтерська поїздка в зону бойових дій. Поїздку організовано за сприяння ГО "Центр Гарант" Спілки учасників АТО Львівщини, Львівської Волонтерської кухні, бібрської волонтерської групи, депутатів Львівської та Бібрської міських рад. На передову було передано медикаменти, термобокси і матеріали для надання невідкладної допомоги, перев'язувальні матеріали, вареники, домашні смаколики і консервацію від господинь Бібреччини, сухі супи і випічку з Волонтерської кухні, матраци, цигарки, запчастини до техніки та багато іншого.

Маршрут експедиції проліг від м.Бахмута Луганської області через Новолуганське, Торецьк, Авдіївку, Карлівку, Красногорівку, Мар'їнку, Новотроїцьке до Маріуполя і Павлополя.

Гуманітарну допомогу було передано таким підрозділам:

- 72-га окрема механізована бригада; 58-ма окрема мотопіхотна бригада; 1-ша штурмова рота ДУК ПС; 66-й військовий мобільний госпіталь; Військово-цивільне співробітництво «Евакуація 200»; 131-й окремий розвідувальний батальйон; 2 рота вогневої підтримки ДУК ПС ім. капіт. Воловика;
- ПДМШ; 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада (відвідали земляка Володимира А.); Інженерні війська; 3-тя окрема рота ДУК ПС.

У поїздці взяли участь З. Максимяк з помічником Романом (ГО «Центр Гарант»), депутати Львівської МР І. Вань і Ю. Кужелюк, бібрський міський голова Р.Гринус, депутати БМР І. Грицило, І. Опанович.

Дякуємо всім небайдужим!

Депутат БМР Ігор Опанович