Чергова сесія

Нагадуємо, що 29 січня 2016 р. відбудеться чергова сесія Бібрської міської ради. Місце проведення сесії: м.Бібрка, Будинок школяра Час проведення сесії: 16.00 год

Проект Порядку денного 

ІІІ сесії Бібрської міської ради VІІ демократичного рішення 29.01.2016р.

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Бібрської міської ради за 2015 р. (доповідає головний бухгалтер Бібрської міської ради Христіна К.В., висновки постійної комісії Бібрської міської ради з повноваженнями у сфері питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики(голова комісії Грицило І.М.)
2. Про внесення річних змін до кошторисних призначень бюджету Бібрської міської ради на 2016 рік (доповідає головний бухгалтер Бібрської міської ради Христіна К.В., висновки постійної комісії Бібрської міської ради з повноваженнями у сфері питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики(голова комісії Грицило І.М.)
3. Про співфінансування проектів, що подаються на конкурсний відбір (доповідає Бібрський міський голова Гринус Р.Я., висновки постійної комісії Бібрської міської ради з повноваженнями у сфері питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики(голова комісії Грицило І.М.)
4. Про затвердження Положення про правила благоустрою міста Бібрка (доповідає Бібрський міський голова Гринус Р.Я., висновки постійної комісії Бібрської міської ради з повноваженнями у сфері питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики(голова комісії Грицило І.М.)
5. Про затвердження Положення «Про порядок пайової участі суб’єктів містобудівної діяльності у розвитку інфраструктури м. Бібрка» (доповідає Бібрський міський голова Гринус Р.Я., висновки постійної комісії Бібрської міської ради з повноваженнями у сфері питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики(голова комісії Грицило І.М.)
6. Про затвердження Положення про плату за землю (доповідає Бібрський міський голова Гринус Р.Я., висновки постійної комісії Бібрської міської ради з повноваженнями у сфері регулювання земельних відносин та охорони довкілля (голова комісії Чернятинский М.С..)
7. Про відкриття групи з режимом короткотривалого перебування дітей у ДНЗ «Сонечко» (доповідає Бібрський міський голова Гринус Р.Я., співдоповідач-директор ДНЗ «Сонечко» Є.В.Коцюмбас, висновки постійної комісії Бібрської міської ради з повноваженнями у сфері питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики (голова комісії Грицило І.М.)
8. Про затвердження кандидатури на посаді секретаря (діловода) виконавчого комітету Бібрської міської ради. (доповідає Бібрський міський голова Гринус Р.Я.)
9. Розгляд заяв
10. Різне