БУДІВНИЦТВО КАНАЛІЗАЦІЇ У ВЕЛИКИХ ГЛІБОВИЧАХ

Менш ніж за пів року з дня створення Бібрської ОТГ маємо позитивні результати децентралізації.

Завдяки ефективній роботі Бібрської міської ради під керівництвом Романа Гринуса вдалось залучити кошти з обласного бюджету на каналізування бюджетних закладів (дитсадка та адмінбудівлі, а в перспективі й школи) у с. Великі Глібовичі. Це покращить санітарний стан закладів та дозволить уперше за 20 років перевести роботу ДНЗ «Пізнайко» на повний робочий день.

Вартість проекту перевищує один мільйон гривень, що співмірно з бюджетом розвитку всієї Великоглібовицької сільської ради за цілий 2018 рік.

Висловлюємо окрему подяку заступникові голови Львівської облради Володимиру Гірняку за сприяння у вирішенні проблем громади.

Секретар Бібрської міської ради Ігор Стах