БАРВИ ЛІТА

22 серпня 2018 р. в Народному домі м.Бібрки відбувся (відбірковий) Обласний фестиваль-конкурс дитячого мистецтва "Барви літа" за підтримки Бібрської міської ради. У фестивалі-конкурсі взяли участь 38 солістів-вокалістів, 6 вокальних та 7 хореографічних колективів Львівської області, зокрема, м.Львів, м.Червоноград, м.Стрий, м.Перемишляни, м.Бібрка, с.Свірж, с.Стоки, с.Великі Глібовичі, с.Липівці. Учасників фестивалю привітав міський голова Роман Гринус та голова журі Юрій Антонюк. Тривав фестиваль із 10:00 години до 21:00 години. Оскільки фестиваль присвячений Дню Незалежності, то гала-концерт відбувся 24 серпня на літній сцені. Гості нашого фестивалю - суперфіналіст проекту "Голос країни" Михайло Мирка, хореографічний ансамбль "Пишнічанки" (Польща), Зразковий вокальний ансамбль "Мальви" (Бібрка), Народний вокально-хореогрфічний ансамбль "Викрутасики" (Львів), вокально-інструментальний ансамбль "Тріо-ла" (Бібрка,Стрий).

Хочу подякувати за розуміння і нелегку роботу оргкомітету фестивалю, особливо – Вірі Худі, Зоряні Влах, Оксані Довгаль, Наталії Свіжак, Марії Ковальчук. Вдячна Ігорю Опановичу за цікаві світлини. Вже вкотре виручають нас хлопці з Бібрського комунальника – Тарас і Василь. Дякую Володимиру Жуку, який підтримував нас у проведенні фестивалю. За доступну ціну подарунків, які ми придбали для фестивалю,  дякую п.Світлані Ляшенко та її працівникам.

Велике спасибі за спонсорську підтримку Бібрському міському голові Романові Гринусу, за роздрук дипломів і подарунки -  Юрію Федущаку.

Усім, хто був присутній на гала-концерті фестивалю «Барви літа», дякую за теплі і щирі оплески.

Директор фестивалю Люся Сурмач