Багатоквартирна забудова в м. Бібрка, вул. Франка 20

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території для громадської та житлової забудови по вул. Франка І. (територія колишнього Бібрського молокозаводу)

в м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області»

Проект Детального плану території для громадської та житлової забудови по вулиці Франка І. (територія колишнього Бібрського молокозаводу) в м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області (далі – Детальний план), розроблений на замовлення ТзОВ «КАНЙОН» ФОП Вахнич Т.Р.

Підставою для розроблення вказаного проекту є рішення Бібрської міської ради № 471 від 25.11.2016 року «Про надання дозволу ТзОВ «КАНЙОН» на виготовлення Детального плану території земельної ділянки, що по вулиці Івана Франка, 20 у м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області

Проект Детального плану території рекомендований виконавчим комітетом Бібрської міської ради для оприлюднення та винесення на громадське обговорення (рішення № 68 від 29.06.2017 р.).

Ознайомитися з проектом «Детального плану території для громадської та житлової забудови по вул. Франка І. (територія колишнього Бібрського молокозаводу) в м.Бібрка Перемишлянського району Львівської області» можна на паперових носіях: в приміщенні Бібрської міської ради за адресою: м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-32-35; 4-31-35 (понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 14.00).

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 03 серпня 2017 року за поштовою адресою: 81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Виконавчий комітет Бібрської міської ради