Агенція трансформацій «M.CLASS» оголошує конкурс для підприємців

???? Конкурс! Шукаємо сміливців-підприємців і круті ідеї.

Де шукаємо: учасники конкурсу - мешканці або підприємці мікрорегіону Львівське Опілля (Тростянецька, Солонківська, Бібрська, Давидівська, Розвадівська, Новороздільська громади).

????Суть проєкту? Агенція трансформацій «M.CLASS» у партнерстві з

та ГО

, продовжують конкурсний відбір учасників проєкту «Акселератор зайнятості для громад: відповідь на економічні виклики для громад в умовах пандемії».

Ініціатива підтримана у межах спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

В рамках конкурсу буде відібрано близько 15 заявок, автори яких матимуть можливість пройти безкоштовне навчання з бізнес-планування та отримати експертний супровід для удосконалення власних ідей. Кращі бізнес-ідеї, які передбачатимуть створення або відновлення робочих місць, отримають співфінансування на їх реалізацію за принципом 50/50. Детальна інформацію про умови конкурсу тут: https://drive.google.com/.../1IodwA6xICbjwRXYc9dA.../view...

❗️❗️❗️Коли дедлайн: 10 лютого 2021 року.

????Хто може подаватися?
підприємці, які зареєстровані та/або проводять свою діяльність на цільовій території проєкту;
ініціативні місцеві жителі, які мають бажання почати власну справу.

????Орієнтовні тематики бізнес - проєктів:
• Створення нових туристичних продуктів.
• Облаштування садиб зеленого туризму.
• Виробництво, реалізація та просування місцевих продуктів, товарів, сувенірів.
• Сфера надання послуг (перукарні, прокат туристичного спорядження\засобу пересування, пошиття одягу, ін).
• Сільське господарство. Особливо будуть вітатися проєкти місцевих виробників органічної сільськогосподарської продукції
• Інші креативні та цікаві ідеї, які можуть мати своє продовження та розвиток у майбутньому

Для участі у конкурсі потрібно зробити три простих кроки

???? Крок 1. Придумати бізнес - ідею, яку можна втілити до 1 травня 2021р., яка передбачатиме створення або відновлення втраченого внаслідок пандемії COVID – 19 принаймні одного робочого місця. Ідея повинна відповідати одному або декільком пріоритетним напрямкам цього конкурсу.

???? Крок 2. Бути готовим співфінансувати власну ідею у розмірі не менше ніж 50 тис. грн.

???? Крок 3. До 24:00, 10 лютого 2021р. подати заявку на участь у проєкті за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdywwvmKfrCSK.../viewform

❓Запитання, щодо участі у конкурсі, приймаються на електронну пошту agency.m.class@gmail.com