31 січня 2024 р. об 16:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

Оголошення

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про виконання роботи виконавчого комітету Бібрської міської ради у 2023 році.
  2. Про роботу КП “Рідне місто”.
  3. Про надання матеріальної допомоги на поховання, лікування (реабілітацію), мобілізованим до лав ЗСУ.
  4. Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Бібрська міська лікарня» Бібрської міської ради.
  5. Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем реєстрації та проживання при виконавчому комітеті Бібрської міської ради.
  6. Про розгляд листа начальника Служби у справах дітей Бібрської міської ради Г.Гриньків щодо призначення опікуна над дитиною позбавленою батьківського піклування Яблонським Романом Ярославовичем.
  7. Про розгляд листа начальника Служби у справах дітей Бібрської міської ради Г.Гриньків щодо взяття на квартирний облік громадян, що потребують поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Бібрської міської ради - дитини, позбавленої батьківського піклування М.М.Сенишин.
  8. Про розгляд листа начальника Служби у справах дітей Г.Гриньків щодо погодження штатного розпису на 2024 рік.
  9. Про розгляд листа директора КЗ “Центр надання соціальних послуг” Бібрської міської ради С.Пономарьової щодо затвердження штатного розпису на 2024 рік.
  10. Про розгляд листа начальника відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради З.Влах щодо затвердження штатного розпису на 2024 рік.
  11. Про розгляд листа директора КНП “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради Я.Мельничука щодо погодження штатного розпису на 2024 рік.
  12. Про розгляд листа директора КНП “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради Я.Мельничука щодо затвердження фінансового плану підприємства на 2024 рік.
  13. Про розгляд листа директора КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бібрської міської ради В.Обаранця  затвердження фінансового плану підприємства на 2024 рік.
  14. Про розгляд листа директора КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бібрської міської ради В.Обаранця  затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства за 2023 рік.
  15. Про розгляд листа в.о.директора КП “Бібрський комунальник” Н.Чайки щодо затвердження норм утворення твердих побутових відходів для житлових будинків, для підприємств, установ та організацій Бібрської міської територіальної громади на 2024-2028 роки.
  16. Про розгляд листа заступника командувача (з тилу - начальник логістики) бригадного генерала МВС України Головного управління Національної гвардії України О.Білоуса вх. №19 від 08.01.2024 щодо затвердження Акту приймання-передачі з державної власності Головного управління Національної гвардії України (з балансу управління розквартирування і капітального будівництва департаменту логістики Головного управління Національної гвардії України) в комунальну власність Бібрської міської територіальної громади квартири №9 житлового будинку №21 на вул.Уляни Кравченко у м.Бібрка, Львівського району Львівської області від 10.01.2024.
  17. Про розгляд листа голови Молодіжної ради Бібрської міської ради Л.Майовець щодо продовження повноважень Молодіжної ради у діючому складі, на час затвердження нового складу, до обрання нового складу молодіжної ради.
  18. Про розгляд заяви жителя м.Бібрка В.Онацика щодо впорядкування адреси комплексу будівель за межами населеного пункту в с.Шпильчина.

Бібрський міський голова Роман ГРИНУС