Оголошення

31 січня 2023 р. об 16:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про виконання роботи виконавчого комітету Бібрської міської ради у 2022 році.
  2. Про роботу КП “Рідне місто”.
  3. Про роботу КП “Нові Стрілища”.
  4. Про виконання місцевого бюджету за 2022 рік.
  5. Про розгляд листа директора КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бібрської міської ради В.Обаранцящодо затвердження фінансового плану підприємства на 2023 рік.
  6. Про розгляд листа начальника відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради З.Влах щодо затвердження штатного розпису на 2023 рік.
  7. Про розгляд листа директора КЗ “Центр надання соціальних послуг” Бібрської міської ради С.Пономарьової щодо затвердження штатного розпису на 2023 рік.
  8. Про розгляд листа начальника Служби у справах дітей Г.Гриньків щодо погодження штатного розпису на 2023 рік.
  9. Про розгляд листа начальника Служби у справах дітей Г.Гриньків щодо призначення піклувальника над дитиною-сиротою Рурою Ярославом Васильовичем.
  10. Про розгляд листа начальника Служби у справах дітей Г.Гриньків щодо взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, дитину-сироту Опановича Яна Йосифовича, 03.07.2005 року народження.
  11. Про розглядзаяви Гловацького Богдана Львовича, жителя с.Великі Глібовичі, вул.Шевченка, 69, в зв’язку з упорядкуванням нумерації змінити адресу житловому будинку: с.Великі Глібовичі,вул.Бібрська, 52 “А”, Львівського району Львівської області на с.Великі Глібовичі,вул.Бібрська, 52 “Б”, Львівського району Львівської області.
  12. Про розгляд заяви Гули Тетяни Ярославівни щодо надання дозволу на виготовлення документації на приватизацію однокімнатної квартири за адресою: м.Бібрка, вул.Уляни Кравченко, буд.13 кв.10, Львівського району Львівської області.
  13. Про визначення територій обслуговування населених пунктів, закріплення їх за спеціалістами-землевпорядниками відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради.

Бібрський міський голова Роман ГРИНУС