29 травня 2023р. об 16:00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету  Бібрської міської ради

Оголошення

29травня2023р. об 16:00 год. вприміщенніБібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про роботу відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Бібрської міської ради.

2. Про затвердження Інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну у Бібрській міській раді та її виконавчих органах, Інструкції з діловодства у Бібрській міській раді та її виконавчих органах.

3. Про затвердження Положення про службові відрядження працівників відділу фінансів виконавчого комітету Бібрської міської ради.

4. Про затвердження Положення про облікову політику відділу фінансів виконавчого комітету Бібрської міської ради.

5. Про надання матеріальної допомоги на лікування (реабілітацію) та мобілізованим до лав ЗСУ.

6. Про розгляд листа директора КНП “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради Я.Мельничука щодо внесення змін та затвердження фінансового плану підприємства на 2023 рік.

7. Про розгляд заявиВлах Марії Степанівнипро необхідність оприлюднення та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту «Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у м.Бібрка, вул.Шептицького, 1 з метою зміни цільового призначення - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та офісних приміщень».

8. Про розгляд листа директора ПП «Техпостач» Я.Падляка щодо затвердження виконання робіт та зарахування витрат, здійснених на проведення капітального ремонту дахуорендованої нежитлової будівлікомунальної власності Бібрської ТГ, площею 449,2 м2, за адресою: смт.Нові Стрілища, вул. І.Франка, 24 Львівського району Львівської області, в рахунок орендної плати.

9. Про розгляд заяви Кікілашвілі Марії Олексіївни щодо надання дозволу на приватизацію житлової квартири №6 по пл.Національного Відродження, 22 в м.Бібрка, Львівського району Львівської області.

Бібрський міський голова Роман ГРИНУС