23 лютого 2024р. об 13:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

Оголошення

23 лютого 2024р. об 13:00 год. вприміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про роботу відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради.
  2. Про роботу КП “Нові Стрілища”.
  3. Про надання матеріальної допомоги на поховання, лікування (реабілітацію), мобілізованим до лав ЗСУ.
  4. Про розгляд листа Голови первинної профспілкової організації КНП “Бібрська міська лікарня” І.Залоги щодо висунення 4-ох кандидатів до складу конкурсної комісії із зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради.
  5. Про розгляд листа Голови Львівської обласної організації професійної спілки працівників охорони здоров’я України Ю.В.Білого щодо включення кандидатури до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради.
  6. Про розгляд листа Голови Громадської організації “Школа успішного медичного менеджера” Р.Пукаляка щодо кандидатів для участі в конкурсному відборі в комісію для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради.
  7. Про розгляд листа Президента Громадської організації “Львівська обласна асоціація медичних сестер” І.Шевчука щодо кандидатів для участі в конкурсному відборі в комісію для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради.
  8. Про розгляд листа в.о.директора КНП “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради З.Струк щодо скерування кандидатів до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради.
  9. Про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Бібрська міська лікарня» Бібрської міської ради та затвердження її персонального складу.
  10. Про розгляд листа директора Перемишлянського дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс» М.Пташника про взяття до відома плану проведення лісогосподарських заходів у 2024 році, а саме: рубки головного користування - згідно розрахункової лісосіки, затвердженої наказом Міністерства екології та природних ресурсів України №33-аг від 26.11.2015, на території Бібрської міської територіальної громади.
  11. Про розгляд заяви Калагурки Юлії Богданівни, жительки с.Трибоківці, про взяття на квартирний облік потребуючих поліпшення житлових умов, при виконавчому комітеті Бібрської міської ради.
  12. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на житлову квартиру у м.Бібрка, вул.Уляни Кравченко, будинок 21, квартира 9, Львівського району (колишнього Перемишлянського) Львівської області, яка належить на праві державної власності Головному управлінню внутрішніх військ МВС України, взамін втраченого оригіналу.

Бібрський міський голова Роман ГРИНУС