20 вересня 2023р. об 13:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

20вересня2023р. об 13:00 год. вприміщенніБібрської міської ради

(конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету

Бібрської міської ради

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про роботу відділу КЗ “Центр надання соціальних послуг” Бібрської міської ради.
  2. Про погодження внесення змін до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Бібрській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.
  3. Про погодження внесення змін до показників місцевого бюджету Бібрської міської територіальної громади на 2023 рік. код бюджету 13536000000
  4. Про надання матеріальної допомоги на лікування (реабілітацію) та мобілізованим до лав ЗСУ.
  5. Про затвердження Проєкту “Створення (модернізація) місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та інформування населення, осіб керівного складу місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також чергових (диспетчерських) служб підприємств, установ та організацій на території Бібрської міської територіальної громади Львівського району Львівської області”.
  6. Про розгляд заяви Піндер Галини Федорівни щодо надання дозволу на отримання в Золочівському МБТІ дублікату втраченого свідоцтва про право спільної часткової власності по 1/3 частині кожному на житлову квартиру №» з господарськими будівлямипо вул.Б.Шевченка, буд.5 в м.Бібрка, Львівського району Львівської області на прізвище покійного Піндера Федіра Миколайовича, Піндера Володимира Федоровича та Піндер Галини Федорівни, для оформлення спадщини.
  7. Про розгляд заяви  Махнія Стефана Теодоровича, жителя м.Бібрка, пл.Нац.Відродження, про надання дозволу на переведення житлової квартири № 1А по вул.Грушевського, 1 ум.Бібрка, Львівського району Львівської області в нежитлове приміщення.
  8. Про розгляд заявидиректора ТзОВ Гаврилів Ганни Мирославівни щодо надання дозволу на під’єднання нежитлової будівлі до міської каналізаційної мережі та міського водопроводу по вул.Галицькій, 121 в м.Бібрка, Львівського району Львівської області.
  9. Про розгляд заявидиректора ТзОВ “Спадщина Розділ 2” Г.Гаврилів щодо надання дозволу на під’єднання комплексу будівель до міського водопроводу по вул.Сагайдачного, 4 в м.Бібрка, Львівського району Львівської області.

Бібрський міський голова Роман ГРИНУС