20 травня 2024 р. об 14:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

Оголошення

20 травня 2024 р. об 14:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1. Про роботу Служби у справах дітей Бібрської міської ради.
  2. Про приєднання Бібрської міської ради до Міжнародної Хартії відкритих даних.
  3. Про надання матеріальної допомоги на поховання, лікування (реабілітацію) та мобілізованим до лав ЗСУ.
  4. Про затвердження розпорядження № 125 від 26 квітня 2024 року.
  5. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 03.04.2023 №35 “Про затвердження Положення про комісію з питань евакуації та створення комісії з питань евакуації”.
  6. Про розгляд листа директора КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бібрської міської ради В.Обаранця щодо затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства за І квартал 2024 року.
  7. Про розгляд листа директора КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бібрської міської ради В.Обаранця про внесення змін та затвердження фінансового плану підприємства на 2024 рік.
  8. Про розгляд листа директора КНП “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради З.Струк щодо затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства за І квартал 2024 року.
  9. Про розгляд листа директора КНП “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради З.Струк щодо внесення змін та затвердження фінансового плану підприємства на 2024 рік.
  10. Про розгляд листа в.о. директора КНП “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради З.Струк щодо внесення змін та погодження штатного розпису.
  11. Про розгляд листа начальника відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради З.Влах щодо внесення змін та затвердження штатного розпису на 2024 рік.
  12. Про розгляд листа начальника Служби у справах дітей Бібрської міської ради Г.Гриньків щодо внесення змін та погодження штатного розпису на 2024 рік.
  13. Про розгляд листа начальника Служби у справах дітей Бібрської міської ради Г.Гриньків щодо встановлення опіки над майном дитини, позбавленої батьківського піклування Ілечко Маркіяна Ігоровича.
  14. Про розгляд заяви Трефлера Юрія Орестовича, жителя с.Лани щодо взяття на квартирний облік потребуючих поліпшення житлових умов, при виконавчому комітеті Бібрської міської ради.
  15. Про розгляд заяви громадян Швець Ольги Юріївни, Швеця Романа Михайловича, Горбаль Оксани Михайлівни, Хрустовської Наталії Іванівни, Войтович Ользи Іванівни щодо надання дозволу на приватизацію житлової квартири № 20 по вул.Уляни Кравченко, буд. 11 в м.Бібрка, Львівського району Львівської області.
  16. Про розгляд заяви С.Федірко, жительки м.Бібрка щодо надання дозволу на під’єднання житлового будинку до міської каналізаційної мережі по вул.Шевченка, 34 в м.Бібрка, Львівського району Львівської області.

Бібрський міський голова Роман ГРИНУС