????️18 квітня - 164 річниця від дня народження Уляни Кравченко.
????З ініціативи відділу освіти та за підтримки Бібрка Культура, Парафія Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ, м. Бібрка на базі Бібрський Опорний Ліцей відбулася зустріч освітян Миколаївщини та Бібреччини «Я Ваша! Сеї ж я землі дитина…».
????Для учасників заходу підготовлено кілька локацій, зокрема:
✅Локація невимушеної комунікації
????Флешмоб «Вітальний», #Марта_Ковалів, керівник зразкового хореографічного ансамблю «Намисто» НД м. Бібрка.
✅Локація музейної педагогіки
- Історія дружби Івана Франка та Уляни Кравченко, #Мар_яна_Назарчук, учитель української мови та літератури.
✅Локація освітніх практик
- LEGO-технологія в роботі з поетичними текстами Уляни Кравченко для дітей, #Світлана_Сухай, учитель початкових класів;
- Платформа STEAM-освіти: фрагменти дослідницького проєкту «Королева цвітів» - «правдешня флорофілка Уляна Кравченко», #Оксана_Шпак, заступник керівника ліцею, вчитель біології, #Галина_Цимбала, вчитель біології;
- Руханка здоров’я (за Петром Франком), #Віра_Худа, вчитель початкових класів.
✅Локація майстер-класів
- «А втім, я вегетаріанка, люблю овочі», #Орися_Кіцак, учитель хімії та основ здоров’я;
- «Погляд зі сторони…», #Владислава_Крижна, тренерка у неформальній освіті (Донецька область);
- Сторітелінг «Моє враження від Бібрки», #Олександра_Ватуляк, учитель початкових класів.
✅Стежками Уляни Кравченко
????Щиро дякуємо відділу культури, духовенству м. Бібрка, педагогам та адміністрації Бібрський опорний ліцей імені Уляни Кравченко за цікаву, насичену зустріч, нові інноваційні підходи до вивчення життя і творчості патронеси закладу.
????Вдячні гостям за активну участь, змістовне спілкування, теплі емоції, позитивні відгуки та тісну співпрацю.
????Пам’ятаймо слова талановитої педагогині-новаторки «…поборемо, переможемо зло, що його несе війна, сотворимо нові цінности».
????????Дякуймо щоденно нашим незламним ЗАХИСНИКАМ!