100 днів
Звіт про результати діяльності та плани Бібрської міської ради

Назва проблеми

Відсоток мешканців, що вважають проблему важливою

Як вирішується проблема

Каналізування

вулиць

67,5%

Завершено проект каналізування частини вулиці Галицької (проект допрацьовано, за меншу суму прокладено на 100м більше трубопроводу з переходом на праву сторону вул. Галицької), подано на обласні програми співфінансування каналізування вул. Кривої, ведеться розробка документації для каналізування інших об’єктів

Ремонт міських доріг

67,5%

На цей рік запланований поточний ремонт вул. Івана Франка та капітальний ремонт вул. С.Крушельницької. Також ведуться роботи щодо поточного ремонту інших вулиць м.Бібрки

Ремонт Народного дому «Просвіта».

46,5%

Розроблено та відновлено проектну документацію щодо 3 етапів будівельних робіт Народного дому «Просвіта». 2 проекти подані на обласну програму для співфінансування, 1 - на конкурс мікропроектів

Роздільне збирання сміття і встановлення сміттєвих баків

43 %

Повністю завершені всі юридичні процедури із впровадження даної послуги на теренах Бібрської міської ради. Найближчим часом очікуємо початку вивозу сміття з приватних домогосподарств, багатоквартирних будинків та підприємств і організацій

Встановлення пішохідних світлофорів, обмежувачів швидкості, оглядових дзеркал

37%

Ведеться робота щодо впорядкування схеми руху автомобільними дорогами місцевого значення. У січні було знято заборону щодо руху центральною вулицею Тарнавського, що значно спростило життя бібрчан та водіїв транзитного легкового транспорту. Відреагувавши на звернення, міська рада доручила КП «Рідне місто здійснити низку заходів щодо впорядкування дорожніх знаків, зокрема - заміну суперечливих, встановлення нових, реконструкція старих знаків. Зараз триває процес закупівлі дорожніх дзеркал безпеки руху, які будуть встановлені на найбільш небезпечних ділянках доріг у місті. Щодо світлофорів та обмеження швидкості - Бібрська міська рада на даному етапі не має змоги встановлювати знаки на автодорозі Львів-Івано- Франківськ-Мукачево, бо дорога не перебуває на її балансі. Відповідні листи вже надіслано в Службу автомобільних доріг

Ремонт очисних споруд

33 %

Ведуться проектні роботи. Тривають консультації з державними та міжнародними організаціями про можливість співфінансування даних проектів. Вони надзвичайно затратні для міста.

Реконструкція

приміщення

колишнього

кінотеатру

ЗО %

Кінотеатр перебуває в оренді в Ю.Білецького до середини літа. Після цього місто зможе здійснювати певні кроки для вирішення проблеми будівлі.

Освітлення вулиць

24 %

Активно ведеться робота з упорядкування, ремонту та вдосконаленню системи зовнішнього освітлення м.Бібрка та с.Шпильчина. Встановлюються нові енергоощадні лампи, замінюються світильники та кабелі. Іде встановлення світильників у тих місцях, де їх раніше не було. На обласний конкурс мікропроектів подано повну реконструкцію освітлення вулиці Грушевського

Ремонт резервуара води

20,5%

Ремонт резервуара був завершений минулого року. Зараз триває робота щодо можливості запуску даного резервуару шляхом побудови нового водогону - від водозабору до резервуару. Запуск дасть можливість забезпечити безперебійне і з відповідним тиском подання води.

Міський спортивний майданчик (тренажери, футбол, волейбол, баскетбол).

18 %

Буде встановлено тренажерний майданчик на території БЗОСШ. Також подано на конкурс документацію на встановлення майданчиків по вул. Шевченка в Бібрці та в с.Шпильчині. Ведеться робота над можливістю встановлення універсального спортивного майданчика на території БЗОСШ

Вирішення

проблеми

безпритульних

тварин

17%        

Вирішення проблеми залежить від підприємства КП «Лев», яке єдине у Львівській області займається гуманним вирішенням питання безпритульних тварин. Бібрська міська рада подала запит до даного підприємства. На жаль, зараз там відбувається реорганізація. Слід додати, гцо стерилізація доволі затратна, але місто найближчим часом урегулює цю проблему.

Ремонт дахів комунальних будинків.

15,5%

Опрацьовуються технічні і юридичні можливості здійснення даних робіт. Запрошено експертів для консультацій щодо вирішення цього питання.

Введення штрафів за порушення правил утримання прибудинкових територій.

13,5%

Бібрська міська рада прийняла «Правила благоустрою м.Бібрки». Також створено адміністративну комісію, яка має повноваження накладати штрафи згідно з чинним законодавством України.

Створення системи електронного врядування

10,5%

Створено офіційний сайт Бібрської міської ради, де всі охочі можуть ознайомитися з роботою ради, Виконавчого комітету. На ресурсі є інформація про життя міста. Мешканці мають змогу зробити електронний запит, що і є першим кроком до реалізації концепції електронного самоврядування. Працюємо в даному напрямку покроково, зокрема, уже подано проектну документацію в ЛОР для співфінансування створення кабінету надання адмінпослуг.

Виготовлення проекту і відновлення водопостачання с. Шпильчина.

10,5%

Виготовляється проект побудови водогону, який дасть можливість запустити резервуар.

Пам'ятник І. Франку й Уляні Кравченко і благоустрій прилеглої території

7%

На обласний конкурс подано заявку на співфінансування будівництва пам’ятника (80% з обласного бюджету). Також ідуть роботи над завершенням технічної документації на виготовлення пам’ятника та планування території парку біля нього.

Міський

громадський туалет

 

Фахівці проводять роботу щодо визначення можливості побудови чи реконструкції міських громадських туалетів.

Що ще зроблено

 1. Впорядковано роботу Виконавчого комітету Бібрської міської ради. Покращено сервіс надання послуг. Збільшено кількість послуг для мешканців. Найближчим часом планується введення нових послуг.
 2. Ведеться розробка нового генплану м.Бібрки (оскільки генплан, зроблений попередньою владою, виготовлено з грубими помилками).
 3. Зроблено перші кроки для створення Стратегії міста Бібрки на найближчі 5 років.
 4. Створено нову комунальну службу, яка займається благоустроєм міста. Мешканці Бібрки вже відчули позитивний ефект від їхньої діяльності.
 5. Подано заявки на співфінансування по проектах будівництва та ремонту об’єктів м.Бібрки.
 6. Подано 5 мікропроектів від громади на участь в Обласному конкурсі.
 7. Розроблено проект Положення про електронну чергу для ДНЗ «Сонечко». З 1 квітня заплановано запуск електронної черги.
 8. Ведеться робота з наповнення місцевого бюджету та розробка методів збільшення надходжень.
 9. Ведеться впорядкування землеустрою міста (зокрема й по занедбаних об’єктах) та по об’єктах комунальної власності.
 10. Поетапно відновлюється занедбане приміщення міської ради: зроблено ремонт кабінету, де розташований архів (за кошти благодійників), ведуться ремонтні роботи в інших приміщеннях.
 11. Поступово виплачуються залишені нам борги (виплачено борги за ремонт вул. Грушевського - 52,8 тис. грн.; ремонт фасадів - 42 тис. грн., ліхтарі на «Хресну Дорогу» - 11 тис. грн.; Ремонт даху «Просвіти» - 44,8 тис. грн.). Загалом погашено заборгованість на суму понад 150 тис. грн. Ведуться переговори про відтермінування та реструктуризацію інших боргів.
 12. Відбуваються переговори з потенційними інвесторами.

Бібрський міський голова Роман Гринус.