01 березня 2024 о 15:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради відбудеться XXXIII сесія Бібрської міської ради  VIII демократичного скликання

Оголошення

01 березня 2024 о 15:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться XXXIII сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

XXXIII сесії Бібрської міської ради VІIІ демократичного скликання від 01.03.2024 року

1. Про затвердження звіту з виконання місцевого бюджету Бібрської міської територіальної громади за 2023 рік.
  2. Про внесення змін до Програм Бібрської міської територіальної громади.
  3. Про затвердження Програм Бібрської міської територіальної громади.
  4. Про внесення змін до показників місцевого бюджету Бібрської міської територіальної громади на 2023 рік.
  5. Про передачу коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів у вигляді міжбюджетного трансферту державному бюджету.
  6. Про затвердження Положення про преміювання працівників виконавчого комітету Бібрської міської ради Львівського району Львівської області.
  7. Про затвердження умов оплати праці та Положення про преміювання працівників закладів культури в новій редакції.
  8. Про передачу комунального майна в оперативне управління.
  9. Про створення робочої групи з питань формування ефективної мережі закладів освіти Бібрської міської ради на 2024-2027 роки.
  10. Про впорядкування мережі закладів охорони здоров’я первинної медичної допомоги.
  11. Про затвердження мережі закладів охорони здоров’я первинної медичної допомоги Бібрської міської територіальної громади.
  12. Про створення та затвердження складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради.
  13. Про ініціювання створення місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Львівська агломерація».
  14. Розгляд заяв.
  15. Різне.