Оголошення тендеру на закупівлю бензину і дизпалива на 2023 рік

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Бензин, дизельне паливо(талони або скрет-картки), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9- Нафта і дистилятори

Номер закупівлі: ID:  UA-2023-10-18-012639-a

Предмет закупівлі: Бензин А-95, дизельне паливо(талони або скрет-картки), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9- Нафта і дистилятори

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі: Дизельного палива здійснюється для забезпечення потреб  відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради Львівського району Львівської області, у тому числі для   шкільних автобусів, що призначені для перевезення учнів.
  2. Обґрунтування обсягів закупівлі: відповідно фактичного обсягу витрат дизельного палива за 2022 рік та враховуючи обсяги кошторисних призначень на 2023 рік, потреба складає на бензин А-95 - 3148л та  дизельне паливо -3600 літрів.

Якість нафтопродуктів повинна відповідати чинним в Україні Державним стандартам та ТУ підприємства-виробника.

  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі: розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено відповідно рекомендаціям Наказу Мінекономіки від 18.02.2020р.№275 « Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з урахуванням інформації, отриманої  з Інтернет-ресурсів: https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/detail/  та  https://finance.i.ua/fuel/.  Очікувана вартість предмета закупівлі Дизельне паливо(талони або скретч-картки), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9- Нафта і дистилятори становить 371140,00 грн.(Триста сімдесят одна тисяча сто сорок гривень 00 коп.).

Технічні вимоги

  1. Бензин  А-95 має за всіма своїми показниками відповідати вимогам ДСТУ.

Учасник повинен надати в складі тендерної пропозиції:

  • Сертифікат відповідності Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив та ДСТУ 7687:2015 «Бензин автомобільний Євро. Технічні умови» на бензини автомобільні (далі - паливо), виданий Учаснику уповноваженим (акредитованим) органом з оцінки відповідності. На підтвердження реальності здійснення перевірки палива на відповідність вимогам Технічного регламенту та ДСТУ «7687:2015» Учасник повинен також надати договір з уповноваженим (акредитованим) органом з оцінки відповідності, який видав сертифікат.
  • Паспорт якості із зазначенням технічних характеристик пропонованого палива, виданий підприємством-виробником палива.

Паливо дизельне має за всіма своїми показниками  відповідати вимогам ДСТУ.

Учасник повинен надати в складі тендерної пропозиції:

  • Сертифікат відповідності Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив та ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» на паливо дизельне (далі - паливо), виданий Учаснику уповноваженим (акредитованим) органом з оцінки відповідності. На підтвердження реальності здійснення перевірки палива на відповідність вимогам Технічного регламенту та ДСТУ «7688:2015» Учасник повинен також надати договір з уповноваженим (акредитованим) органом з оцінки відповідності, який видав сертифікат.
  • Паспорт якості із зазначенням технічних характеристик пропонованого палива, виданий підприємством-виробником палива.

3. Учасник у складі пропозиції надає скановану копію оригіналу документу (сертифікат тощо), який згідно з ДСТУ 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Система управління якістю» підтверджує впровадження системи управління якістю в Учасника, як суб’єкта господарювання – юридичної особи стосовно торгівлі (оптової чи роздрібної) пальним (паливом), виданий акредитованим уповноваженим органом у сфері сертифікації.

Примітки: *Характеристики повинні відповідати або бути кращими за показники, наведені у Технічній специфікації. Усі посилання у технічному завданні на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент». У випадку, якщо Учасником буде запропоновано «еквівалент» із іншими характеристиками, а ніж ті, які передбачені у даному додатку – учасник подає додатково порівняльну характеристику та обґрунтування того, що запропонований товар є кращим.